Przed sesją

Staram się, by moje sesje były wyjątkowe. Każdą sesję traktuję indywidualnie, staram się przed sesją spotkać i zapoznać danymi osobami, porozmawiać o oczekiwaniach, umówić lokalizację, czas oraz stylizację pasującą do całej reszty. Sesję traktuję jak dobrą zabawę w zdjęciach, najbardziej stawiam na PIĘKNO, EMOCJĘ I KOLOR.

Najczęstsze Pytania i Odpowiedzi przed sesją.

W jakich godzinach można umówić się na sesję?

Czas sesji zależy w głównej mierze od rodzaju sesji. Sesje studyjne najlepiej umawiać w godzinach przedpołudniowych – od 10:00 do 14:00. Dla sesji w plenerze najlepszą porą są 2-3 godziny przed zachodem słońca. Staram się umawiać sesje właśnie w takich godzinach, jednak wszystko zależy od pogody, lokalizacji oraz chociażby rytmu dnia Waszego dziecka dlatego standardowy przedział godzinowy to 8.00-19.00.
Sesję dziecięce najlepiej umówić o takiej porze, kiedy dziecko jest najedzone i wyspane – a więc w przypadku młodszych dzieci min. 2-3 godziny przed drzemką lub tuż po drzemce, w porze największej aktywności i dobrego humorku.

Jakie warunki pogodowe uniemożliwiają wykonanie sesji plenerowych?

Deszcz i zimny, silny wiatr. Wtedy sesję przekładamy lub wykonujemy sesję studyjną.

Jak długo trwa sesja?

Standardowe sesje dziecięce, rodzinne, ciążowe trwają ok. 1-2 godziny.

Co założyć na sesję?

sesja dziecięca: Posiadam ubranka na sesję,lecz polecam też zabranie ze sobą kilku zestawów ubranek, które wy lubicie. Zwróćcie uwagę, aby nie były to ubranka codzienne, jak t-shirty z nadrukami i postaciami z bajek czy spodnie dresowe… Na sesję można założyć coś nietypowego, wyjątkowego, świetnie sprawdza się styl retro i vintage. Co najważniejsze – to nie jest sesja modowa, to Wasze dziecko jest głównym bohaterem sesji. Odpowiednią stylizacją można za to dodać sesji charakteru, podkreślić indywidualność Waszego dziecka – pamiętajcie o tym.

sesja rodzinna: Przy sesjach rodzinnych trzeba spojrzeć na rodzinę całościowo pod względem kolorystycznym i stylistycznym. Najlepsza opcja – kiedy wszyscy członkowie rodziny mają na sobie jednakowy kolor lub zestawienia kolorów, ubrani są w podobnym stylu. Jeśli nie macie pomysłu lub boicie się łączyć kolory – ubierzcie się w kolorach neutralnych jak, beże, szarości, brązy, lub zadzwońcie, napiszcie do mnie po radę i razem coś wybierzemy.

sesja ciążowa: Sesje ciążowe są wyjątkowe… Staram się wydobyć tę wyjątkowość, delikatność i magię okresu oczekiwania na Maleństwo. Świetnie sprawdzają się ubrania podkreślające brzuszek ciążowy, czyli sukienki zwiewne, długie sukienki i spódnice, obcisłe bluzki, bielizna. Kolor – pastele, biel, szarości, beże. Posiadam kilkanaście sztuk sukienek ciążowych i spódnic, z których na pewno wybierzemy coś dla Ciebie.

Jak wygląda płatność za sesję?

Zadatek w wysokości 20% wartości danego pakietu jest płatny w momencie rezerwacji terminu sesji. Reszta rozliczenia następuje w dniu naszej sesji.

Kiedy zobaczę zdjęcia z sesji?

Sesja gotowa jest do obejrzenia (bez obróbki) w ciągu 1-2 dni wtedy otrzymujecie ode mnie e-mail i hasło do internetowej galerii ze zdjęciami po wstępnej selekcji ze znakiem wodnym. Teraz Waszym zadaniem jest wybór i zaznaczenie zdjęć, które Ci się najbardziej podobają i chcesz, aby to właśnie je obrobić – zawsze możecie zainwestować w więcej ujęć, niż przewiduje pakiet (dodatkowe ujęcie kosztuje 30 zł/szt. wraz z odbitką 15x21 cm).

Kiedy otrzymam swoje gotowe produkty?

Odbitki, płytę i dodatkowe produkty otrzymacie w ciągu około dwóch tygodni od momentu dokonania wyboru ujęć i dodatkowych produktów. Kiedy wszystko jest gotowe, otrzymujecie ode mnie maila z informacją i jednocześnie umawiamy termin odbioru.